KONST / Litografier / Färglitografier 13857208
nr 1385 7208
Färglitografier
2 st, I Lindh, figurer. Signerad, numrerad 12/20. Motivet: 30x21, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:17:42
20/3 16:42:11
100 kr
22/3 19:58:14